Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Dishwash Extra Strong Lemon, 5L

Cif Professional Extra Strong Lemon е концентриран, високо ефикасен производ за рачно миење садови. Може да се користи за перење: тенџериња, чинии, прибор за јадење, стакларија и друга кујнска опрема. Производот е мешавина од ефективни сурфактанти, pH вредност што не ја суши кожата на рацете, дерматолошки тестиран и безбеден за употреба. Ефикасно ги отстранува сите нечистотии и маснотии, без да остави никакви остатоци со освежителен мирис.
Ова пакување содржи шише од 5л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart