Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI vacumat 12

Правосмукалка за влажно и суво чистење напојувана со електричен кабел за мали површини. Капацитет на контејнерот за влажно чистење 12 L. Вакуум волумен на воздух (максимум) 22 kPa/ 60 l/s. Номинална моќност 1000 W. Тежина 10 kg.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart