Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TORK Industrial Heavy Duty Wipe Paper 2ply W1

Торк врвна двослојна хартија за бришење која овозможува лесно чистење на нечистотијата. Хартијата е идеална и за чистење на поголеми нечисти површини поради големата издржливост и повеќекратна употреба.
Брзо и лесно впива и не остава никакви гребнатини на чистените површини.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart