Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif PRO Kitchen Descaler Concentrate, 2L

Cif Professional Kitchen Descaler е концентрат за кујнско отстранување бигор со моќна, но некорозивна формула кој брзо ги елиминира наслагите од бигор без да ги оштети вашите кујнски апарати и прибор. Формулата без парфеми не ја валка храната, што значи дека е целосно безбеден за употреба во кујни и места за подготовка на храна. Секое шише од 2 литри, обезбедува помеѓу 6-20 чистења. Погоден за котли, чистачи на пареа, машини за миење садови, чешми и мијалници.
Ова пакување содржи шише од 2л.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart