Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

TASKI Sprint 200, 5L

Повеќе наменско неутрално концентрирано средство, врз база на алкохоли и сурфактанти, за редовно чистење на сите водоотпорни површини (горни и долни) со пребришување. Апликација од прскалка или со моп. pH нетрално, свеж мирис. Брзо дејство и брзо се суши.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart